Wsparcie po wdrożeniu

  • Dodatkowym wsparciem dla Twoich pracowników jest dostęp do elektronicznej Bazy Wiedzy enova365

Wsparcie powdrożeniowe

Współpracując z Państwem będziemy znali Twoją firmę i strukturę wdrożenia systemu enova365 – dlatego to właśnie my będziemy pierwszą linią wsparcia dla naszych Klientów. Świadcząc usługi serwisu, w tym publikacji nowej wersji systemu i aktualizacji do najnowszej wersji! W razie pytań skontaktuj się z nami – postaramy się rozwiązać Twoje wątpliwości. 

Informacje o nowościach w systemie enova365 oraz aktualizacjach są na bieżąco wysyłane do naszych klientów mailem. 

System enova365 jest zawsze na bieżąco aktualizowany – zgodnie z przepisami polskiego prawa. Nowe wersje systemu publikujemy na naszej stronie – w ramach ważnej gwarancji dostęp do aktualnego oprogramowania otrzymujesz bezpłatnie.

Szkolenie pracowników

Wdrożenie systemu ERP to zmiana i wyzwanie dla firmy i jej pracowników,  Przeprowadzimy Twoją firmę przez samo wdrożenie, ale i pierwsze chwile po uruchomieniu systemu. 

Nasi konsultanci świadczą usługi szkolenia, abyś Ty i Twoi pracownicy w pełni skorzystali z usprawnień jakie oferuje enova365.

Warto zwrócić uwagę na szkolenie dla nowych operatorów systemu – czyli Twoich pracowników, którzy dzięki fachowym radom wdrożeniowców enova365 szybciej wdrożą się w nowe procedury.

Zapytaj nas o tę usługę podczas omawiania projektu wdrożenia ERP!