Wdrożenia systemu enova365

Wdrożenia systemu enova365

  • Zadbaj aby proces wdrożenia systemu przebiegł w prawidłowy sposób

Poznanie systemu enova365
Analiza informatyczna firmy
Wdrożenie systemu enova365
Rozwiń instalację
i aktualizuj

Poznanie systemu enova365

Poznaj możliwości enova365

Widzisz potrzebę usprawnienia procesów w Twojej firmie? Chcesz mieć kontrolę nad tym, jak przebiega praca w poszczególnych obszarach lub usprawnić codzienną pracę? Zastanów się, jaka jest sytuacja Twojej firmy i jakie plany chcesz zrealizować.

Zapoznaj się z ofertą i możliwościami enova365 – dowiedz się, jak możemy pomóc Ci w osiągnięciu biznesowych celów.

System enova365 w pełni odpowiada potrzebom każdego biznesu – zostanie dostosowany dokładnie do Twoich wymagań. Dzięki modułowej strukturze wybierzesz tylko te funkcje systemu, których potrzebujesz. Sam zdecydujesz, na jakim urządzeniu chcesz pracować (komputer, tablet, smartfon) oraz w jaki sposób kupisz licencje systemu enova365 (na własność lub wynajem). 

Analiza informatyczna firmy

Analiza informatyczna i biznesowa

Na początku współpracy przeprowadzimy analizę Twoich potrzeb – to pierwszy i kluczowy etap wdrożenia systemu, tzw. analiza przedwdrożeniowa. Na czym ona polega? To analiza Twojej firmy i procesów, które w niej zachodzą, w celu odwzorowania ich w systemie ERP. 

  • określimy modele biznesowe oraz strukturę organizacji tak, aby sprostać wymaganiom Twojej działalności. Zaprojektuje wdrożenie rozwiązania odpowiednio dla Twojego biznesu.
  • Dzięki analizie przedwdrożeniowej dowiesz się, jak będzie przebiegać wdrożenie systemu ERP w firmie oraz w jaki sposób enova365 usprawni jej procesy.

Wdrożenie systemu enova365

Wdrożenie systemu ERP

Po analizie przedwdrożeniowej i podjęciu decyzji o wdrożeniu oprogramowania rozpoczyna się proces dopasowania systemu enova365 do potrzeb i wymagań Twojej firmy. 

Każde wdrożenie to indywidualny projekt, a dzięki możliwościom naszego systemu i eksperckiej wiedzy konsultantów wdrożenie dokładnie odzwierciedli procedury, które zachodzą w Twojej firmie. 

To enova365 dopasuje się do Twojego biznesu, a nie odwrotnie!

Wdrożenie systemu informatycznego to złożony proces, ale nasi wdrożeniowcy przeprowadzą przez niego Twoją firmę – określą harmonogram oraz wyróżnią jego etapy tak, aby działanie Twojej firmy nie zostało zakłócone!

Rozwiń instalację
i aktualizuj

Możliwości rozwoju instalacji i aktualizacje

Po wdrożeniu systemu ciesz się swoim biznesem, który w oparciu o enova365 będzie działać jeszcze lepiej. Naszą intencją jest rozwój systemów informatycznych i Twojej firmy!

System enova365 jest otwarty na rozwój i integracje

Stworzyliśmy system, który rośnie razem z Twoim biznesem – w miarę przybywania Klientów i branż, które obsługujesz. Poszerz instalację systemu o dodatkowe moduły lub wybierz wyższą wersję funkcjonalności – tylko za różnicę w cenie.

W ramach wykupionej gwarancji Producent bezpłatnie udostępnia aktualizacje systemu związane ze zmianami w przepisach oraz nowymi funkcjonalnościami. W enova365 dostęp do nowej wersji systemu otrzymujesz w cenie!